استان بوشهر میزبان ششمین رویداد جام رسانه ای امید کشور

مسئول معاونت فضای مجازی سازمان بسیج کشور با بیان اینکه بوشهر ششمین استان برگزارکننده رویداد ۲۴ ساعته جام ملی رسانه امید در کشور است، گفت: انعکاس و تبیین پیشرفت‌ها، خدمات و دستاوردهای نظام از اهداف برگزاری جام رسانه‌ای امید است.

مهدی آدینه در گفت‌وگو با خبرنگاران در عسلویه، هدف از برگزاری جام رسانه امید را انعکاس پیشرفت‌های استان‌ها بیان کرد و اظهار داشت: این رویداد که برای نخستین‌ بار در کشور در حال برگزاری است در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در انعکاس و بازگو پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم است.

وی، وظیفه ذاتی رسانه‌ها، روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها و فضای مجازی را انعکاس خدمات و فعالیت‌ها در بخش‌های مختلف دانست و بیان کرد: جام رسانه امید در استان‌ها لبیک به بیانات مقام معظم رهبری در جهاد تبیین و بازگو شدن فعالیت‌ها در جامعه است.

مسئول معاونت فضای مجازی سازمان بسیج کشور، با بیان اینکه برگزاری جام رسانه امید در همه استان‌ها طراحی شده است، گفت: تاکنون در ۵ استان این برنامه برگزار شده که آخرین آن استان یزد بود و امروز هم در استان بوشهر در حال برگزاری است.

آدینه از برگزاری جام رسانه امید در ۱۶ آذرماه در خوزستان خبر داد و بیان کرد: این برنامه به‌صورت خیلی پُربار و با شکوه برگزار می‌شود و امید می‌رود آن نتیجه‌ای که می‌خواهیم ببریم از پیشرفت استان حاصل شود.

وی بسیج رسانه را مبتکر برگزاری جام رسانه امید دانست و تصریح کرد: دولت از این برنامه حمایت ویژه می‌کند و جهاد امید، جهاد تبیین و جهاد خدمت از ویژه‌محورهای رقابتی پیش‌بینی‌شده در این رویداد است.

مسئول معاونت فضای مجازی سازمان بسیج کشور، اضافه کرد: در برنامه جام امید رسانه از همه رسانه‌ها و صاحبان فضای مجازی و کسانی که از ظرفیت انعکاس خبر و رویداد برخوردار هستند از گروه‌ها و احزاب مختلف دعوت می‌شود شرکت کنند.

آدینه، همفکری و هم‌اندیشی خبرنگاران و اصحاب رسانه در انعکاس فعالیت‌ها و دستاوردهای انقلاب و پیشرفت استان‌ها را مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: رسانه‌ها در قالب محورهای جهاد تبیین، جهاد خدمت و جهاد امید لازم است پیشرفت‌های استان بوشهر در عرصه‌های مختلف در خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، پایگاه‌ها، کانال‌های خبری و فضاهای مجازی منتشر کنند.

استان بوشهر، ششمین استانی است که جام رسانه امید در آن اجرا می‌شود که در این برنامه اصحاب رسانه پیشرفت‌های استان بوشهر را در ابعاد مختلف منتشر می‌کنند.

انتهای خبر/