حضور دانشجوی بوشهری با لباس عروسی در جلسه امتحان + تصاویر

دانشجوی رشته آموزش و پرورش ابتدایی دانشگاه آزاد بوشهر با لباس عروسی سر جلسه امتحان حاضر شد.

به گزارش موج دیر، دانشجوی رشته آموزش و پرورش ابتدایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در اقدامی جالب با لباس عروسی سر جلسه امتحان حاضر شد.

حضور زوج بوشهری در جلسه امتحان شور و شوق خاصی را در فضای این دانشگاه ایجاد کرد به نحوی که استرس و اضطراب امتحان در میان تشویق و ذکر صلوات دانشجویان از بین رفت.

فاطمه شهبازی، عروس جلسه امتحان واحد بوشهر با حجب و حیا و هیجان ناشی از مراسم ازدواج و جلسه امتحان جملاتی کوتاه در پاسخ به چند سوال خبرنگار آنا پاسخ داد.

وی درباره شرایط ازدواج خود گفت، خودم، داماد و خانواده‌ها ازدواج آسان را سرلوحه قرار داده‌اند، اما نگاه ویژه‌ای به وام ازدواج دارند.

شهبازی درباره آینده تحصیلی و آغاز زندگی مشترک نیز اظهار کرد که با چشم باز گام در این مسیر گذاشته و آماده پذیرش مسئولیت‌های خانوادگی و اجتماعی است و در این راه به همسرش تکیه خواهد کرد.

این تازه‌عروس صداقت، تلاش، پشتکار و حامی بودن در مراحل زندگی را معیار خود برای انتخاب همسر معرفی کرد.همسر دانشجوی عروس نیز دانش‌آموخته رشته برق دانشگاه آزاد واحد بوشهر بوده که با اشتیاق، مشوق و حامی ادامه تحصیل همسرش است.

تاریخ عقد این زوج خوشبخت، روز عید سعید فطر بوده و امروز همزمان با سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)، مراسم جشن ازدواج خود را برگزار کردند.

سروش حیدری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با اهدای لوح تبریک، ازدواج این زوج را تبریک گفت و ۲۰ درصد تخفیف شهریه به عنوان هدیه ازدواج به این تازه عروس اهدا کرد که توسط مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر و معاون دانشجویی واحد به ایشان اهدا شد./ آنا