استاندار بوشهر فرمانداران ۱۰گانه و مدیران اجرایی استان را به خط کرد

سرپرست اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات استانداری بوشهر با اشاره به خط شدن فرمانداران ۱۰گانه و مدیران اجرایی استان گفت: در این راستا سه‌شنبه‌های پاسخگو برای استاندار، فرمانداران و مدیران اجرایی استان بوشهر ابلاغ شد.

به گزارش موج دیر، سید حسن موسوی ظهر امروز در نشست با مسئولان اجرایی استان بوشهر با اشاره به لزوم تکریم مردم، اظهار داشت: پاسخگویی و دیدار چهره به چهره و بدون واسطه مسئولان با مردم، مورد تأکید استاندار قرار دارد و در ۱۸ ماه اخیر بیش از ۸۵ دوره ملاقات عمومی استاندار بوشهر با حضور بیش از یک‌ هزار و ۲۰۰ نفر از شهروندان برقرار شده است.

وی از برپایی منظم ملاقات‌های عمومی خبر داد و تصریح کرد: از این هفته تمام سه‌شنبه‌های کاری، استاندار بوشهر پاسخگوی مطالبات مردمی به صورت مستقیم و چهره‌ به چهره و بدون واسطه است.

سرپرست اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: استاندار هر ماه یک بار نیز با حضور در محل سامانه سامد، به طور مستقیم، پاسخگوی تلفنی مردم است.

موسوی اضافه کرد: همچنین فرمانداران ۱۰ شهرستان استان و مدیران کل اجرایی نیز روزهای سه‌شنبه هر هفته، ارتباط مستقیم و چهره به چهره با مردم دارند و استاندار نیز تأکید زیادی بر اجرای دقیق و منظم و کاربردی این ملاقات‌ها و دیدارهای مردمی دارد.

وی یادآور شد: مردم ولی‌نعمت ما هستند و همه مدیران و مسئولان موظف هستند، بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به جامعه ارائه کنند و هیچ گونه اهمال و کم‌کاری پذیرفتنی نیست./ تسنیم