مسئولین در حل مشکلات مردم تسریع کنند

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ما مسئولین با مردم باید صادقانه حرف یزنیم بیان داشت: اگر مردم مشکلاتی دارند تا می‌توانیم حل کنیم و اگر نمی‌توانیم از خود مردم کمک بگیریم.

آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری دوشنبه شب در یادواره سردار شهید یوسف بردستانی و شهدای بخش بردخون و گرامیداشت سالگرد شهید رستم علی بابایی و شهید گمنام در بردخون بیان داشت: شهیدان پشتوانه انقلاب هستند و تاکنون این انقلاب را سربلند نگه داشته‌اند.

وی با اعلام اینکه هر مسئله‌ای که دشمن در کشور ایجاد می‌کند با فراخوان یک مراسم شهید نقش بر آب می‌شود، بیان داشت: برگزاری مراسم یادواره شهیدان، گام کوچکی در مقابل عظمت این عزیزان است و این آرامش و امنیت و اقتدار ما در سایه خون تک تک شهیدان بلکه قطره قطره خون تک تک شهیدان به دست آمده است.

حسینی بوشهری با تاکید بر اینکه شهیدان عزت، امنیت، آبرو و عظمت به ما دادند و انقلاب را بیمه کردند، گفت: یکی از پشتوانه‌های بزرگ انقلاب اسلامی بعد از امام راحل و مقام معظم رهبری و در رأس عنایات الهی و توجهات امام زمان (عج)، همین وجود شهیدان است.

وی یکی از اهداف برگزاری یادواره‌ها را قدرشناسی از شهیدان و انتقال صبر و استقامت و پایداری آنها به نسل جوان دانست و افزود: بسیاری از نسل جوان ما دوران جبهه و دفاع را ندیده‌اند و از زبان پدران خود رشادت‌ها و سختی‌هایی که شهیدان تحمل کردند را شنیده‌اند که چگونه با پیشانی بندهای یا زهرا، یا حسین و یامهدی سختی‌ها را تحمل کردند.

حسینی بوشهری، هدف دشمن از ایجاد حوادث اغتشاشات سال ۱۴۰۱ را هدف قرار دادن ارزش‌ها و دین و انقلاب دانست و عنوان کرد: چون انقلاب ما برخاسته از مکتب اهلبیت است بنابراین دشمنان تمامیت اسلام را نشانه گرفته بودند.

وی ادامه داد: دشمن تجزیه کشور و از بین بردن معیارهای اخلاقی و ارزشی را هدف قرار داده و عده‌ای هم در ادامه حوادث سال گذشته می‌خواهند بگویند نسبت به خون شهیدان بی تفاوت و بی توجه هستیم اما بنده به صراحت می گویم اگر شما مانند شهیدان در میدان بمانید و برادران و خواهرانی که براثر بی توجهی یا تبلیغات دشمن به مسیر اشتباه رفته‌اند را با استقامت و بیان زیبا و رفتار حکیمانه هدایت کنید دشمن شکست خواهد خورد.

حسینی بوشهری با بیان اینکه یکی دیگر از پیام یادواره شهدا این است که ما هنوز با دشمنان اسلام در حال جنگ هستیم، خاطرنشان کرد: دشمنان در روزهای آغازین انقلاب جنگ خیابانی به راه انداختند و کودتا طراحی و هشت سال این ملت را درگیر جنگ کردند و امروز شکل جنگ عوض شده است.

وی در پایان تاکید کرد: گره‌گشای کار مردم باشید نه گره کور به کار مردم بزنید و مسئولیت امروز مدیران به برکت خون پاک شهدا و همراهی مردم است و مردم در انتخابات پیش‌رو با حضوری پرشور و گسترده شرکت خواهند کرد.

انتهای خبر/