بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه در جنوب استان بوشهر برپا شد

نیروی دریایی سپاه یک واحد بیمارستان صحرایی را برای ارائه خدمات درمانی به مردم جنوب استان بوشهر برپا و آماده خدمات دهی درمانی کرد.

به گزارش موج دیر، هم‌زمان با ایام سالروز شهادت سردار دل‌ها حاج «قاسم سلیمانی»، به دستور دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک واحد بیمارستان صحرایی با تمام امکانات و تجهیزات تخصصی و درمانگاهی در بخش بردخون شهرستان دیر در جنوب استان بوشهر برپا شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همکاران جهادی ما در مجموعه بهداری نیروی دریایی سپاه در راستای مردمی بودن سپاه و تسهیل در ارائه خدمات دهی درمانی در مناطق کم برخوردار با توجه به تأکید فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه‌ای و دستور فرمانده کل سپاه پاسداران، مبنی بر حفظ روحیه مردمی سپاه و تداوم فعالیت‌های همیاری و خدمت‌رسانی‌ها به مردم شریف کشور، موفق شدند یک واحد بیمارستان صحرایی مزین به نام شهید «بردستانی» با تمام تجهیزات و امکانات در این منطقه برپا کنند.

سردار علیرضا تنگسیری تأکید کرد: ما برای ارائه خدمات درمانی در هر جغرافیایی که لازم باشد برای این مردم عزیز، نجیب، ولایت‌مدار و انقلابی انجام می‌دهیم.

دریادار تنگسیری افزود: این بیمارستان که افتتاح شده، شامل بخش‌های اورژانس، رادیولوژی، آزمایشگاه، اتاق عمل، کودکان، چشم پزشکی، داخلی، زنان، دندانپزشکی، سونوگرافی و داروخانه است و به صورت یک واحد بیمارستانی کامل، آماده ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم است.

ناوسالار یکم پاسدار دکتر جعفری، فرمانده فرماندهی بهداری نیروی دریایی سپاه با ارائه گزارشی مبسوط، گفت: بهداری نیروی دریایی سپاه افتخار دارد در راستای تدابیر فرمانده کل سپاه و سردار تنگسیری در طول سال بنا بر نیاز درمانی هموطنان در مناطق کم برخوردار با راه اندازی و برپایی بیمارستان‌های صحرایی، بخشی از نیازهای درمانی آنان را جبران کند.

تعداد زیادی از مردم بابت این اقدام عام المنفعه نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به صورت جهادی و مخلصانه به مردم این منطقه خدمات درمانی ارائه کرده‌اند از سردار سلامی فرمانده کل سپاه تقدیر و تشکر کردند./ مهر