آسمان استان بوشهر طی روزهای آخر هفته جاری بارانی می‌شود

کارشناس اداره کل هواشناسی بوشهر گفت: با نفوذ سامانه بارشی جدید به استان از اواخر فردا، بارش پراکنده باران، گاهی رگبار و رعد و برق برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش موج دیر، پیام مساعدی روز دوشنبه اظهار داشت: با توجه به نقشه‌های هواشناسی، طی امروز و فردا غبار محلی، گاهی مه رقیق و وزش باد ملایم از پدیده‌های غالباً مورد انتظار است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: با نفوذ سامانه بارشی جدید به جو استان از اواخر وقت فردا، بارش پراکنده باران، گاهی رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه پیش بینی می‌شود.

وی گفت: طی ساعات آینده آسمان استان نیمه ابری تا ابری همراه با غبار محلی گاهی وزش باد، فردا در برخی نقاط مه صبحگاهی پیش بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر اضافه کرد: جهت وزش باد غالباً شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و امروز در فراساحل جنوبی طی امروز ۱۶ تا ۳۸ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

مساعدی تصریح کرد: ارتفاع موج دریا امروز ۶۰ تا ۱۲۰ سانتی متر و در فراساحل جنوبی گاهی تا ۱۵۰ سانتی متر، از فردا ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتی متر خواهد بود./مهر